live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ЄС хоче швидко перейти на поставки газу з Азербайджану і Туркменістану, - Spiegel

Єврокомісія у зв'язку з планами диверсифікації джерел енергопостачання прагне швидких переговорів про поставки газу з таких країн, як Азербайджан і Туркменістан

Меморандуми про наміри між ЄС і цими країнами можуть підписати 2015 року, пише Spiegel online, передає "Німецька хвиля".

"ЄС використає усі свої зовнішньополітичні інструменти, щоб створити стратегічні енергетичні партнерства з країнами-виробниками та транзитерами", - цитує Spiegel online проект документа.

До переліку таких країн належать Алжир, Туреччина, Азербайджан, Туркменістан, деякі держави Близького Сходу та Африки. Крім того, партнерство з Норвегією, США та Канадою має бути інтенсифіковане.

Коментуючи ці плани ЄС, видання зауважує, що деякі з названих стратегічних партнерів є доволі "сумнівними". Зокрема, Туркменістан, хоча й має величезні газові родовища, але є диктатурою та, за даними організації Transparency International, належить до десятки найбільш корумпованих країн світу. Азербайджан у рейтингу свободи преси від міжнародної організації "Репортери без кордонів" посідає 162 місце зі 180.

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати