live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Про найвідоміших художників України розкажуть "простою мовою"

На "Книжковому Арсеналі" представлять збірку публікацій про сучасних українських художників, які активно працювали в останні десятиріччя

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Cultprostir.

24 квітня в рамках "Книжкового Арсеналу" відбудеться презентація книги "Сучасне мистецтво України. Портрети художників", що вийшла друком у Фамільній типографії Huss. Автором праці стала Галина Скляренко – мистецтвознавець, куратор, мистецький критик.

До книги увійшли статті про сучасних українських художників, які активно працювали в останні десятиріччя: Олександра Животкова, Анатолія Криволапа, Віктора Сидоренка, Олександра Сухоліта, Олександра Ройтбурда, Павла Макова, Владу Ралко та інших.

"Переді мною постало завдання – створити тексти про художників, які б не в науковій, а популярній, живій формі могли надати інформацію для широкого кола читачів. Для мене це було і складно, і цікаво, і захоплююче. Художники, яких відібрали для цієї книги, складають, напевно, найбільш популярне коло митців. Виявилося, що текстів, монографічних, простіше кажучи, про те, що робить художник, яким є його життя, чого він прагне – їх дуже мало. На мою думку, розмова про мистецтво завжди починається з художника, тому що кожен глядач шукає в мистецтві не лише насолоду, а й співрозмовника, того, хто близький. Зараз, на щастя, дуже багато митців працює в Україні, і кожен може обрати з цього грона те, що йому цікаво. Власне, про цікаве в мистецтві, про зображення творчої особистості, про її тонкощі, складнощі – ось про все це наша книжка", − розповіла автор Галина Скляренко.  

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати