live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мексиканський уряд попередив жителів, що вони стануть біднішими через падіння нафтових цін

Міністр фінансів Мексики Луїс Відео Гарай закликав країну бути готовою до непростих років на тлі падіння світових цін на нафту і можливого підвищення процентних ставок у США

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на ПРАЙМ.

"Нашою відповіддю має стати скорочення витрат уряду, тобто федеральному уряду потрібно затягнути пояс з чіткою прив'язкою до поточних витрат", - сказав Відегарай.

За словами міністра, у найближчі роки доходи бюджету будуть нижче колишніх, так як приблизно третина держфінансів Мексики залежить від коштів, отриманих від нафтогазового сектора.

"Мексиканці повинні пристосуватися до нової реальності і зрозуміти, що мова йде не про якийсь перехідний період, а про процес з постійними характеристиками, а значить реагувати потрібно так, як реагують при постійному ударі по доходах - знижуючи витрати", - заявив Відегарай.

  • На початку квітня мексиканський мінфін повідомив, що в 2016 році країна скоротить бюджетні витрати на 135 мільярдів песо (приблизно 9 мільярдів доларів) в порівнянні із запланованим обсягом. Раніше влада вже скоротили витрати в бюджеті-2015 на 124,3 мільярда песо (приблизно 8,3 мільярда доларів).
  • За словами Відегарая, це приблизно 0,7% ВВП країни, причому 65% скорочень припаде на поточні витрати і 35% на інвестиції.
Все по темі

новини партнерів

23 січня, 2020 четвер

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати