Українські легкоатлети здобули дві медалі у Шанхаї

У Шанхаї стартувала найпрестижніша легкоатлетична серія "Діамантова ліга". Українка Ольга Саладуха показала другий результат з потрійного стрибка, а Богдан Бондаренко став другим у секторі для стрибків у висоту

Про це пише Еспресо.TV із посиланням на Укрінформ.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики України, найкращою для Ольги стала шоста спроба, на 14,62 м.

"Хотіла перемогти, - зізналася Ольга організаторам змагань. - Але я вже виконала норматив для участі у чемпіонаті світу в Пекіні і поїду туди з намірами виграти медаль".

Перемогла колумбійка Катеріне Ібаргуен (14,85 м). Першу трійку замкнула Ольга Рипакова з Казахстану (14,38 м), яка повернулася в сектор після народження дитини.

У свою чергу, Богдан Бондаренко посів друге місце з результатом 2,32 м і поступився своєму головному супернику Мутаза Есса Баршіму з Катару - 2,38 м. На третьому місці Гуовей Жан (Китай) - 2,32 м.