Збірна Канади розтрощила росіян у фіналі чемпіонату світу з хокею

У Празі відбувся фінальний матч чемпіонату світу з хокею, в якому збірна Канади обіграла команду Росії з рахунком 6:1

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на УНІАН.

Матч пройшов з очевидною перевагою північноамериканської збірної, яка вже протягом першої хвилини гри здійснила три кидки по воротах голкіпера росіян Сергія Бобровського.

Рахунок був відкритий наприкінці першого періоду, на 19-й хвилині, коли Коді Ікін вдало підставив ключку під кидок партнера по команді, дезорієнтувавши воротаря росіян.

У другому періоді Тайлер Енніс, Сідні Кросбі й Тайлер Сегін точними кидками довели рахунок до 4:0, а у третьому Клод Жиру і Натан Макіннон довели перевагу своєї команди до 6:0.

І лише на 53-й хвилині Євген Малкін забив гол престижу в складі росіян - 6:1.

Таким чином, збірна Канади виграла на цьому турнірі всі 10 матчів, причому всі 10 - в основний час.