live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Адвокат Лукаш запевняє, що повідомлення про підозру вона так і не отримала


фото: joinfo.ua
Адвокат колишнього міністра юстиції Олени Лукаш Юрій Іващенко заперечує отримання нею повідомлення Генеральної прокуратури про підозру

Про це заявив сам Іващенко, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Українські новини".

"Жодних повідомлень про підозру, про що повідомила Генеральна прокуратура, Олені Лукаш не повідомлялося і не вручалося. Ми зі здивуванням почули про це, оскільки впродовж останнього року нами з цього питання були подані вичерпні пояснення і безліч доказів, які вказували на відсутність складу злочину, а тому провадження мало бути закрито. Є відповідний порядок повідомлення про підозру, але нічого з цього порядку Генпрокуратурою зроблено не було, принаймні нам про це нічого не відомо", - стверджує адвокат.

З його слів, Генпрокуратура вважає, що Лукаш, працюючи міністром юстиції, за попередньою змовою з іншими співробітниками міністерства, службовими особами ТОВ "Європейська правова група" і фізичними особами-підприємцями протягом серпня 2013 - січня 2014 року заволоділа державними коштами в сумі 2,523 млн грн.

Кошти були отримані шляхом безпідставного перерахування зазначеним суб'єктам господарювання нібито за надання останніми міністерству послуг з наукового дослідження для адаптації українського законодавства відповідно до європейського згідно зі ст. 51 Угоди про співробітництво між ЄС та Україною, які насправді не надавалися.

"Ні Олена Лукаш, ні призначені в 2013 році її заступники ніколи не були знайомі, ніколи не зв'язувалися і не зустрічалися з будь з ким із тих, хто брав участь у конкурсних торгах, чи з їхніми представниками. Тому вона не мала жодної особистої зацікавленості в результатах закупівлі цих послуг. Про це точно відомо Генпрокуратурі ", - зазначив адвокат.

Він також спростовує невиконання замовлених міністерством послуг.

"Здійснені ФОП Колмиков А.В., ТОВ "Європейська правова група" та ПП Сапельников Г.А. дослідження були належним чином закінчені й розміщені на офіційному сайті Міністерства юстиції для використання будь-ким на безоплатній основі", - заявив адвокат.

Іващенко також висловив думку, що таким чином Генпрокуратура намагається виправдати перед ЄС необхідність продовження санкцій щодо Лукаш, додавши, що захист буде вимагати відкритого судового процесу, "щоб фальсифікація матеріалів цього провадження, до якої вдалася Генпрокуратура, а також безглуздість висунутих звинувачень, стали очевидними".

Нагадаємо, Генпрокуратура оголосила колишньому міністру юстиції Олені Лукаш підозру в перевищенні повноважень і службовій підробці.

новини партнерів

19 січня, 2020 неділя

19 січня, 2020 неділя

18 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати