Український тенісист сенсаційно переграв екс-першу ракетку світу

Український тенісист Олександр Долгополов у Лондоні здолав екс-першу ракетку світу іспанця Рафаеля Надаля

Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на Isport.ua.

Рафаель Надаль (Іспанія, 5) - Олександр Долгополов (Україна) 3:6, 7:6 (6), 4:6

Прекрасно проведений Олександром перший сет змусив іспанця шукати в собі внутрішні резерви і суттєво змінювати гру. Рафа змушений був відмовитися від ставки на точність і посилити подачу, зосередившись саме на цьому компоненті гри у другій партії. Цього разу брейк-поінтів не було вже ні в одного, а на подачі Надаля боротьби взагалі не спостерігалося, тоді як Долгополов регулярно давав шанси супернику на прийомі. Тай-брейк також пройшов за рівних шансів на успіх, але, впіймавши вдалий момент, українець упустив шанс переломити хід подій. Зробивши міні-брейк, він повів 5:3, а потім заробив перші матчболи. Сашкові не вистачило лише фінального зусилля, щоб перестріляти Надаля, який залишався куди більш надійним в затяжних розіграшах, залишаючи супернику шанси тільки у швидких комбінаціях з подачі.

Після такого провалу, коли успіх був на відстані витягнутої руки, мало було сумнівів, що Долгополов зламається. Таке в його кар'єрі вже траплялося, і скептики знову отримали шанс говорити на повний голос про його невдачі. Такі настрої були досить швидко підтверджені брейком Надаля, але слідом сам Рафа нагадав, що зараз є лише тінню себе колишнього. Коли потрібно було гнути свою лінію і добивати, манакорець здригнувся і у восьмому геймі дозволив супернику зрівняти рахунок. З цього моменту повною перевагою заволодів Долгополов і, взявши ще два гейми, оформив другу в кар'єрі перемогу над Королем грунту.