Російські журналісти після смерті Фріске змусили її чоловіка Шепелєва виправдовуватись

Російські журналісти напередодні похорону Жанни Фріске влаштували її чоловіку інтерв’ю-"допит", змушуючи виправдовуватись за свої почуття та вчинки

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Російське видання Super.ru через 2 дні після смерті Жанни Фріске зустрілося з її чоловіком та влаштувало з ним ексклюзивне інтерв’ю. Журналістка, зокрема, попри важку ситуацію, в якій опинився Дмитро Шепелєв, цікавилася, чому він "за роковим збігом" полетів у Болгарію за день до смерті своєї цивільної дружини, натякала, що про смерть можна було знати наперед і звинувачувала в спробах зекономити на лікуванні Жанни Фріске.

На всі питання Шепелєв дав відповідь.

Зокрема Дмитро розповів, що поїздка в Болгарію разом з сином планувалася ще місяць тому для того, щоб дворічний Платон мав можливість відпочити. Вчора Шепелєв чекав на свого батька, аби дідусь Платона зміг бути з хлопчиком у Болгарії, і Дмитро зміг бути в Москві у день похорону.

Дмитро Шепелєв розповів також, що протягом 2 років лежав у лікарнях разом з Жанною, тож будь-які звинувачення на його адресу – безпідставні.

Рік тому Дмитро Шепелєв освідчився Жанні Фріске, і вона відповіла йому: "Так!". Чоловік каже, що вірить у душу і відчуває, що Жанна і досі поруч.

 

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати