Кобзон вимагає закрити спільноту у "ВКонтакте" через жарт про смерть Фріске

У Держдумі Росії просять Роскомнагляд вжити заходів щодо закриття пабліка MDK в соцмережі "ВКонтакте" через жарт про смерть співачки Жанни Фріске й інші образливі повідомлення.

З таким проханням до Роскомнагляду звернулися члени комітету Держдуми Росії з культури Йосип Кобзон і Марія Кожевнікова, а також заступник голови комітету в справах громадських об'єднань Михайло Маркелов, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Известия".

Депутати вважають, що такі групи не потрібні сучасному суспільству, тому що негативно впливають на виховання дітей і підлітків.

"У той час як батьки ховають дочку, а близькі й численні шанувальники сумують про втрату, MDK цинічно висміює їх горе", - зазначила Кожевнікова.

"Вважаю, що потрібно дійти в цьому питанні аж до президента, тому що пора закінчувати з цим баламуцтвом і образою. Це справжні гидоти. Як так можна? Людина з життя пішла, нічого поганого не зробила, хіба заслужила?" - обурюється Кобзон.

На думку популярного блогера і фотографа Іллі Варламова, найкраще покарання в подібних ситуаціях - забуття, адже такі жарти і створюються заради галасу.

Інший відомий блогер Сергій Доля вважає, що право на помилку є у всіх, як і можливість усвідомити свою провину.

Раніше повідомлялося, що проти спільноти MDK в соціальній мережі "ВКонтакте", що розмістила жарт про смерть співачки Жанни Фріске, можуть порушити кримінальну або адміністративну справу.

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати