Як чилійський футболіст обмацав сідниці "зірки" ПСЖ на полі

Суперник спровокував вилучення лідера збірної Уругваю Едінсона Кавані

Інцидент стався під час чвертьфінального матчу Кубка Америки між збірними Чилі та Уругваю, повідомляє Еспресо.TV.

На 63-й хвилині зустрічі чілієць Гонсало Хара торкнувся сідниць Едінсона Кавані та спровокував його на відмашку, за що уругваєць отримав повторне попередження та на 63-й хвилині був вилучений з поля.

У підсумку збірна Чилі скористалася чисельною перевагою, на 81-й хвилині, завдяки голу Маурісіо Ісли дотисла уругвайців, та перемогла з рахунком 1:0.

Нагадаємо участь Кавані у цьому матчі була під питанням. Напередодні батько футболіста, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, став винуватцем загибелі у ДТП мотоцикліста. Але футболіст, попри сімейні негаразди, вирішив залишитися у розташуванні команди.

Відео:Youtube