Українські дзюдоїсти вибороли "бронзу" в командних змаганнях на Євроіграх

У чоловічому командному турнірі з дзюдо на I Європейських іграх в Баку збірна України перемогла команду Угорщини в матчі за бронзові медалі

На фінальну сутичку проти команди Угорщини вийшли Георгій Зантарая (66 кг), Сергій Дребот (73 кг), Віталій Дудчик (81 кг), Кеджау Ньябалі (90 кг) і новоспечений бронзовий призер Ігор Яків Хаммо (+90 кг). Останній і приніс загальну перемогу у цій зустрічі.

З рахунком 3:2 українські спортсмени Георгій Зантарая, Сергій Дребот, Артем Хомула, Віталій Дудчик, Кеджау Ньябалі, Олександр Гордієнко, Вадим Синявський, Яків Хаммо вибороли бронзові медалі Ігор і принесли 46-ту нагороду до скарбнички збірної команди України.

Перші в історії Європейські ігри, які з 12 по 28 червня проходили у Баку, завершилися.

У підсумковій таблиці загальнокомандного заліку збірна України посіла восьме місце. Українські спортсмени здобули 46 медалей (вісім золотих, 14 срібних та 24 бронзові).