Борець-чемпіон розповів, як Кличко замість квартири запропонував йому селфі

Чемпіон Європи з греко-римської боротьби Жан Беленюк поділився враженнями від зустрічі з Віталієм Кличком

Беленюк сьогодні з іншими призерами Європейських ігор побував на прийомі у Національному олімпійському комітеті, одним з віце-президентів якого є мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Еспресо.TV.

Під час прийому Беленюк сфотографувався с Кличком та виклав знімок на своїй сторінці в Instagram.

"З нашим мером красунчиком. Замість квартири він мені запропонував "селфі" зробити, ну я, звичайно, погодився", - написав борець.

Жан Беленюк на Європейських іграх в Баку здобув "срібло" у категорії до 85 кг, також за регламентом борцівського турніру він став віце-чемпіоном Європи. "Золото" континентальних змагань Беленюк виграв у 2014-му. Того ж року став і бронзовим призером чемпіонату світу.

Загалом на Європейських іграх, що проходили з 12 до 28 червня в Азербайджані, збірна України отримала вісім золотих, 14 срібних та 24 бронзові нагороди та посіла восьме загальнокомандне місце.