Український суддя спричинив гучний скандал у Лізі Європи

Сергій Бойко викликав лють кіпрських фанів "Аполлона", призначивши на останніх хвилинах матчу пенальті в його ворота

Інцидент стався у четвер у Лімасолі під час матчу кіпріотів проти азербайджанської "Габали", яку тренує українець Роман Григорчук, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на xsport.

Після того, як український арбітр за рахунку 1:0 на користь господарів призначив 11-метровий у ворота "Аполлона", кіпріоти розпочали бурхливо висловлювати невдоволення. Після паузи Джавід Гусейнов реалізував пенальті і зрівняв рахунок - 1:1.

Унаслідок цього на полі знову спалахнуло з'ясування стосунків, а в українських суддів та гравців "Габали" з трибун полетіли сторонні предмети.

Гра відновилася через 15 хвилин, і клуби провели на полі ще три хвилини, впродовж яких рахунок не змінився.

Відео: Youtube