Corezoid став першим стартапом Східної Європи, доступним на Amazon Marketplace

Хмарні технології, FinTech, Amazon Marketplace – гарячі теми, що повсякчас зустрічаються на сторінках світових ЗМІ
Банки роблять усе, що їм до снаги, щоб змінитися, вижити в цифрову епоху, стати ІТ-компаніями. На наших очах розгортається справжня драма. Нещодавно в одному зі своїх виступів голова CISCO Джон Чемберс заявив: "40% з присутніх у цій кімнаті компаній, на жаль, не переживуть наступні 10 років. З 25 000 бізнесменів, які зараз мене слухають, 70% спробують стати цифровими, але вдасться одиницям".
У нас є гарна новина в цій історії: хмарна ОС Corezoid, що дозволяє створити власне цифрове ядро, тепер доступна на Amazon Marketplace. Corezoid – перший східноєвропейський стартап, що представлено в магазині web-сервісів Amazon. Як повідомили розробники сервісу, інноваційне IaaS-рішення для автоматизації будь-яких процесів у компанії та керування ними пройшло модерацію на Amazon Marketplace.

"Проблема багатьох банків полягає в тому, що вони створюють нові цифрові технології на  старому ядрі та потрапляють у пастку: клієнтів дратують сервіси, що базуються на бек-енді минулого століття, – говорить Кріс Скіннер, автор книги "Цифровий банк".

І вибратися із замкненого кола дуже важко. За даними аналітиків Gartner, більшість компаній, бюджетуючи ІТ, віддають перевагу підтримці існуючих технологій замість створення принципово нових. На старі технології йде 60–80% усього ІТ-бюджету. Немає шансу бути інноваційними.
Corezoid вирішує цю проблему. Це хмарна операційна система, інструмент автоматизації бізнес-процесів і керування ними, а також технікою та програмним забезпеченням будь-якої складності в режимі реального часу. Згідно з дослідженням Gartner, до 2016 року 70% найбільш прибуткових організацій будуть використовувати програмне забезпечення, що базується на ухваленні рішень і запуску процесів у режимі реального часу.

"Сучасному світу потрібні технології, що дозволяють швидко створювати нові продукти, використовуючи готові ІТ-компоненти, як з елементів Lego", – пише журналіст Techcrunch Maxwell Wessel.
Corezoid якраз і є таким інструментом, що відтепер доступний на Amazon Marketplace. Розробники з усього світу можуть створити цифрове ядро для своєї компанії, щоб налаштувати та контролювати будь-які процеси, що необхідні для найкращого обслуговування клієнтів. У портфоліо Corezoid процеси, налаштовані для MasterCard, Western Union, Wargaming, Yandex, NEXT. Найбільшим корпоративним клієнтом є ПриватБанк, де в хмарі працюють близько 30 000 процесів.

Дашборди, що працюють в режимі реального часу, допомагають аналізувати найрізноманітніші аспекти бізнесу 24/7. Бізнес-процеси можна легко змінювати, налаштовувати, переносити на нові ринки. Логіку винесено окремо в хмару, а не приховано в рядках коду. Процеси та алгоритми тепер можна збирати з базових компонентів, а не створювати з нуля. Такий підхід гарантує максимальну гнучкість і відповідність потребам бізнесу. Компанія ніколи не опиниться в ситуації, коли інвестовано величезні гроші в складні системи CRM, BPM, ERP, можливості яких використовуються лише на 10–15%.

Для роботи з платформою Corezoid потрібний мінімум розробників, а підтримувати та змінювати процеси можуть звичайні менеджери без досвіду програмування.

"Amazon – загальновизнаний світовий лідер у сфері технологій хмарного хостингу, а Amazon Marketplace – це чудовий глобальний магазин, де продається найкращий софт, здатний працювати в хмарі, – говорить маркетинг-директор ПриватБанку Сергій Даниленко. – Тепер клієнти з усього світу зможуть використовувати Corezoid у рамках звичної для себе екосистеми сервісів Amazon".

Ще одна перевага розміщення на Amazon Marketplace – це зрозуміла цінова політика. Клієнт окремо оплачує вартість хостингу Amazon ($0,056–0,112 на годину) та окремо – вартість роботи Corezoid ($0,10–0,22 на годину).

Установити Сorezoid в особистий акаунт AWS можна в один клік. Оскільки додатку потрібна кожного моменту різна кількість ресурсів, Сorezoid автоматично масштабується разом з клієнтом, який платить тільки за те, що використовує.

Сorezoid – перша у світі хмарна операційна система, що базується на теорії кінцевих автоматів з використанням методів програмування з явним виокремленням станів. Corezoid дозволяє прискорити запуск нових продуктів, скоротити витрати на підтримку існуючої ІТ-інфраструктури, посилити контроль за бізнес-процесами всередині компаній. Corezoid реалізує концепцію Post-IT, у рамках якої програмне забезпечення не створюється з нуля, а збирається, як з блоків Lego, щоб гарантувати користувачам найкращі дизайн і враження від використання продукту.

Amazon Web Services пропонує широкий набір глобальних сервісів для розрахунків, що допомагають організаціям швидше розвиватися, скоротити витрати на ІТ і масштабувати додатки. Найбільші підприємства та стартапи віддають перевагу цим сервісам для забезпечення своєї роботи. Магазин хмарних додатків AWS Marketplace представляє продукти від найбільших і перевірених постачальників.

 

 

Все по темі

новини партнерів

25 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати