live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Moody's назвало фактори, які заважають росту світової економіки

Moody's засумнівалося в поверненні зростання світової економіки до докризового рівня в найближчі п'ять років

Про це йдеться у звіті агентства, передає Еспресо.TV з посиланням на Bloomberg.  

У числі стримуючих факторів воно називає ослаблення економіки Китаю, уповільнення доходів від торгівлі та інше

За оцінками аналітиків Moody's, економіка провідних країн світу, що входять в G20, не повернеться до рівня 2008 року протягом наступних п'яти років.

Сукупне зростання виробництва в групі, до якої входять 19 найбільш економічно розвинених держав, а також країни єврозони, складе з 2015-го по 2019 рік у середньому 3% в рік. Це приблизно на 0,5 процентного пункту нижче, ніж темпи розвитку їхніх економік з 1997-го по 2007 рік.

Факторами, що стримують зростання світової економіки, в доповіді Moody's названі тривале уповільнення зростання продуктивності праці, падіння економіки Китаю, несприятливі демографічні тенденції та уповільнення доходів від торгівлі.

Агентство в цьому році знизило прогноз зростання економіки США, вказавши на більш повільні, ніж прогнозувалося, темпи відновлення в другому кварталі. При цьому воно зберегло на колишньому рівні прогноз зростання економіки країн G20 на 2015 рік - на 2,7%.

Відновлення економіки США і меншою мірою єврозони і Японії буде компенсовано триваючим уповільненням в Китаї, низькими темпами зростання або навіть спадом в Латинській Америці і швидше стабілізацією, а не швидким відновленням в Росії, вважають експерти Moody's.

Нагадаємо, раніше аналітики Moody's виявили, що імпортозаміщення в Росії не працює в жодній з галузей, крім виробництва їжі. Ще три місяці тому вони писали, що імпортозаміщення буде стимулювати зростання попиту та економіки.

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати