live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні затвердили план щодо запуску 4G


фото: watcher.ua
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), ухвалила рішення затвердити план заходів щодо впровадження технології зв'язку 4G (LTE) в Україні

Таке рішення регулятор прийняв на засіданні у вівторок, 18 серпня, передає УНІАН.

Даний план заходів передбачає звільнення першого і другого цифрового дивідендів, проведення заходів щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, рефармінг радіочастотного ресурсу та впровадження технологічної нейтральності.

За результатами проведення відповідних заходів НКРЗІ має намір у встановлені раніше президентом України Петром Порошенком терміни провести тендер по видачі ліцензій на 4G-зв'язок.

Як зазначив голова НКРЗІ Олександр Животовський, затверджений регулятором план раніше був погоджений з операторами, профільними асоціаціями та держорганами. До кінця поточного тижня даний план заходів буде оприлюднений на офіційному сайті комісії.

Животовський повідомив, що надалі затверджений план буде відправлений на узгодження з 8 органами виконавчої влади і, в кінцевому підсумку, повинен пройти схвалення уряду.

"Зараз часто запитують, чи є реалістичним впровадження 4G в 2017 році? Це залежить від того, як злагоджено ми будемо всі разом працювати з галуззю та з державними органами за дотриманням цього плану", - додав глава НКРЗІ.

Нагадаємо, 23 лютого три найбільших мобільних оператори України "Київстар", "МТС Україна" і "Астеліт" (TM life :)) придбали ліцензії на 3G. 

Все по темі

новини партнерів

9 грудня, 2019 понеділок

8 грудня, 2019 неділя

9 грудня, 2019 понеділок

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати