Європейська контрпропаганда проти Росії почнеться у вересні

У четвер європейська служба закордонних справ оголосила про створення команди швидкого реагування на російську пропаганду

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Politico.

"Команда (з контрпропаганди. - Ред.) проводитиме моніторинг ЗМІ і працюватиме над розвитком комунікаційних продуктів і медіа-кампаній, сфокусованих на поясненні стратегій Євросоюзу у регіоні", - сказав один із європейських чиновників, передає Politico.

Команда, до якої ввійдуть до 10 російськомовних чиновників та спеціалістів зі ЗМІ з країн Євросоюзу, почне діяльність у кінці вересня і буде діяти як частина Європейської служби закордонних справ (EEAS).

Європейські чиновники наголосили, що завдання команди будуть обмежені покращенням комунікації Євросоюзу з російськомовними спільнотами. Створення пропаганди, фінансованої у Брюсселі, до завдань не належатиме.

До групи медіа-експертів увійдуть представники з Британії, Швеції та Латвії. Зарплати їм платитимуть країни-члени Євросоюзу, але окремого бюджету на команду з контрпропаганди не передбачається.

Нагадаємо, президент Латвії Даля Грибаускайте заявляла, що російськомовний канал контрпропаганди навряд чи буде здатний протистояти російським атакам.

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати