live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Британці та українці разом влаштують арт-фестиваль для молодих митців у Харкові


фото: прес-служба Feldman Art Park
Протягом жовтня Харків збере молодих українських художників та скульпторів на фестиваль Feldman Art Park

Про це Еспресо.TV повідомили організатори.

У Харкові з 2 по 30 жовтня пройде перший в Україні міжнародний фестиваль молодих українських художників та скульпторів Feldman Art Park.

null

Захід ініційовано Міжнародним благодійним фондом "Фонд Олександра Фельдмана". Організатором масштабної арт-ярмарки виступить британська компанія Red Art Galleries, що спеціалізується на мистецтві Східної Європи. 

У рамках фестивалю буде оголошено конкурс молодих українських художників та скульпторів. Відбір учасників стартував 20 серпня та триватиме до 20 вересня. В арт-змаганні можуть взяти участь автори з усієї України віком до 35 років за трьома напрямками: живопис, графіка, скульптура. 

За підсумками конкурсу 100 молодих художників та скульпторів представлять свої роботи широкому загалу на фестивалі Feldman Art Park. По кожному із напрямків – живопис, графіка, скульптура – міжнародна експертна комісія обере переможця, який отримає грант на стажування у кращих європейських арт-резиденціях, запроваджений MФБ "Фонд Олександра Фельдмана". 

"Фестиваль українських художників та скульпторів Feldman Art Park спрямований на підтримку молодого мистецтва в Україні. А також на освіту дітей та молоді, створення спеціальних програм арт-терапії для людей з особливими потребами, популяризацію української культури у країні та за її межами", – підкреслює Олександр Фельдман, меценат і засновник однойменного фонду.

null

Роботи учасників Feldman Art Park складуть основу нової галереї сучасного мистецтва Feldman Art Gallery та будуть експоновані на престижних зарубіжних ярмарках і виставкових майданчиках.

Частиною спеціальної програми фестивалю є проведення арт-терапії, яка спрямована на відновлення емоційно-психічного стану людей з вадами слуху та зору.

Feldman Art Park стане першим в Україні фестивалем сучасного західного формату Edutainment – освіта у задоволення.
Кожен напрямок фестивалю Feldman Art Park буде супроводжуватися освітньою програмою. Організаторами заплановано цикл майстер-класів та лекцій про сучасне мистецтво та суміжні сфери – дизайн, архітектуру, фотографію та моду від найкращих українських і світових фахівців.

Окрім творів художників та скульпторів, гості фестивалю побачать краще молоде українські кіно, почують модні електронні колективи, візьмуть участь у роботі вуличних художників та майстрів green-art.

"Проект проведення щорічного масштабного арт-фестивалю в Україні із залученням максимальної кількості молодих художників та скульпторів, а також багатою освітньої та розважальною програмою існує вже більше двох років. А сама ідея народилася не менше чотирьох років тому. Ми довго шукали людей, які захочуть інвестувати в українську культуру. Познайомилися з представниками Фонду, засновник якого вже давно виношував аналогічні з нами плани. Зірки зійшлися. Але, на жаль, в Україні почалася політична криза і було не до фестивалів. Цього року ми твердо вирішили реалізувати задумане", – підкреслює Денис Белькевич, директор Red Art Galleries.

Проект реалізується на території FELDMAN ECOPARK, загальна площа якого становить 140,5 гектар. Територія, відведена для Feldman Art Park, складе 10 гектар.

новини партнерів

28 лютого, 2020 п'ятниця

27 лютого, 2020 четвер

28 лютого, 2020 п'ятниця

27 лютого, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати