live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські креативники навчатимуть організовувати культурні проекти

У жовтні стартує професійна освітня програма для менеджерів культурних проектів Creative Management Camp

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Перший у Києві спецпроект Creative Management Camp вже відкрив набір на освітню програму, яка включає теоретичну і практичну підготовку, стажування фахівців соціально-культурної сфери, командну розробку концепцій і стратегій, реальне управління культурними проектами і організацію заходів.

Creative Management Camp об'єднає молодих підприємців та активістів, організаторів соціально-культурних проектів і людей творчих спеціальностей для ефективної професійної взаємодії і створення стартапів у креативних індустріях з 12 жовтня по 19 грудня 2015 року в коворкінгу Платформа.

null

У рамках першого набору учасники зустрінуться з провідними менеджерами креативних індустрій та бізнес-тренерами - з представниками Американського Дому, краудфандингової платформи Big Idea, з медіа-стартапом Громадська Культура, онлайн-журналом Платформа, засновниками PORT hub та Радіо Аристократи, з організаторами та кураторами таких фестивалів як Docudays UA, Molodist Filmfest, Koktebel Jazz Festival, ODESSA LIGHT FEST та ін.

Освітня програма буде проходити у закритому форматі. З 30 вересня організатори проведуть низку зустрічей з потенційними кандидатами для участі в пілотному курсі, адже пройти його зможе лише 30 чоловік. Заняття проходять на платній основі в коворкінгу арт-заводу Платформа протягом 10 тижнів тричі на тиждень. Наприкінці курсу, у грудні, відбудеться відкрита презентація всіх проектів, створених учасниками Creative Management Camp.

новини партнерів

11 липня, 2020 субота

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати