В перший день ЧС з боксу поразок зазнали всі українці

Українці Микола Буценко, Віктор Петров та Валерій Харламов залишили чемпіонат світу з боксу уже після перших поєдинків

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на офіційний сайт змагань.

У категорії до 56 кг бронзовий призер минулого чемпіонату світу Микола Буценко поступився Чатчаю Будті з Таїланду, який два роки тому на першості планети фінішував третім у категорії до 52 кг – 27:30, 28:29, 28:29.

Одноголосним рішенням суддів програв у вазі до 75 кг і інший українець - Валерій Харламов, який виявився слабшим за ірландця Майкла Орайлі - 28:29, 26:30, 27:30.

Найближче до успіху з наших боксерів був в категорії до 64 кг Віктор Петров, який виграв у Даніеліто Зорільї з Пуерто-Ріко за записками одного із суддів, але поступився на картках двох інших рефері - 29:28, 28:29, 27:30.