live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ув'язнені нью-йоркської тюрми перемогли в інтелектуальній грі студентів Гарварду


фото: Bard Prison Initiative
В інтелектуальному змаганні в дебати команда ув'язнених однієї з нью-йоркських тюрем перемогла команду студентів Гарвардського університету

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на BBC.

За правилами змагання в дебати, одна з двох команд висуває якусь тезу, а інша має її спростувати. Переможця визначають нейтральні судді, яких кожна з команд повинна переконати у свої правоті. В кожну з двох команд входить троє гравців. Судді оцінюють також вміння вести суперечку та ораторські здібності.

Цього разу, за іронією долі, ув'язнені мали доводити опонентам думку про те, що діти з нелегальних мігрантів не можуть навчатися в американських школах.

Змагання вібулися на території тюрми в містечку Напаноч, що в штаті Нью-Йорк. Команда Гарварду вважається однією з кращих у світі у вмінні вести інтелектуальні дискусії. У 2014 році вона була чемпіоном світу в цій галузі.

Але ув'язнені перемогли, незважаючи на те, що не можуть користуватися інтернетом і отримують інформацію з книг та інших навчальних матеріалів, які треба попередньо замовляти.

Втім, команда з тюрми в Напаноч вже перемогла кадетів Військової академії США Вест-Пойнт та студентів Університету Вермонту.

новини партнерів

15 грудня, 2019 неділя

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати