ФІФА погнала з футболу ще одного чиновника-хабарника
Арбітражна палата комітету з етики Міжнародної федерації футболу (ФІФА) під головуванням Ханса-Йоахіма Еккерта прийняла рішення відсторонити від футбольної діяльності на 90 днів колишнього члена виконкому організації Вораві Макуді
Про це інформує прес-служба ФІФА, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "ТАСС".
Раніше Макуді був засуджений до року і 4 місяців тюремного ув'язнення умовно за фальсифікацію документів під час виборів президента Футбольної асоціації Таїланду (ФАТ) в 2013 році.
У травні цього року Макуді був знятий з посади глави ФАТ.
Спортивна влада країни постановили, що відстрочка виборів президента асоціації, яка продовжила повноваження голови організації, була незаконна.
Макуді підозрюється також в корупції при виборі країн-господинь чемпіонатів світу 2018 і 2022 років.
Як уже повідомлялося, минулого тижня президент ФІФА Йозеф Блаттер, голова УЄФА і віце-президент ФІФА Мішель Платіні та генеральний секретар ФІФА Жером Вальке були відсторонені на 90 днів від будь-якої футбольної діяльності.
- Актуальне
- Важливе