live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Кременчуці міліція зриває роботу екзит-полів, що дозволяє фальсифікувати вибори - соціолог

У день голосування в Кременчуці співробітники міліції перешкоджають проведенню екзит-полу Центру "Соціальний моніторинг"

Про це Еспресо.TV повідомив директор Центру Дмитро Дмитрук.

У день голосування в Кременчуці співробітники міліції перешкоджають проведенню екзит-полу Центру "Соціальний моніторинг". Про це повідомив директор Центру Дмитро Анатолійович Дмитрук. 

"На виборчій дільниці № 74 на вул. Лізи Чайкіної, 38, міліція затримала наших інтерв'юерів через те, що у них нібито не було потрібних документів. Але міліція не мала на це жодного права. По-перше, тому що всі необхідні документи були подані як главі Кременчуцької міської виборчої комісії Бушману Руслану Васильовичу, так і всім главам дільничних комісій у місті. По-друге, навіть якщо вони їх не отримали, то навіть у цьому випадку не мають ніякого права перешкоджати нашій діяльності. Оскільки "Соціальний моніторинг" - це організація, яка проводить наукову роботу та громадську діяльність. Вона не ліцензується. Крім того, ми ніяким чином не можемо вплинути на хід голосування, так як опитуємо людей вже після нього", - зазначив директор Центру "Соціальний моніторинг". 

За словами соціолога, перешкоджання проведенню незалежних екзит-полів, як правило, відбуваються там, де готуються масштабні фальсифікації. 

"Як правило, в ситуаціях, коли міліція заважає роботі екзит-полів, потім виявляються факти фальсифікації виборів", - підкреслив директор соціологічної служби. 

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати