live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Науковці з'ясували, що корисніше: пиво чи вино


фото: radymo.com
Науковці Техаського університету провели ряд досліджень, під час яких з'ясували який вплив здійснюють на організм людини два найбільш популярних алкогольних напої у світі - вино та пиво

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на ВВС.

Вино і пиво належать до найбільш поширених напоїв. І той, і той має чимало прихильників у світі. Але хто отримує більше шкоди (або користі), споживаючи свій улюблений напій: шанувальники вина або пива?

Мак Мітчелл з Південно-західного медичного центру Техаського університету задався питанням, який з цих напоїв швидше призводить до сп'яніння? Він вирішив провести експеримент, для якого зібрав 15 осіб, і кожному налив випити, попередньо розрахувавши дози згідно ваги піддослідних. Далі учасники експерименту однаковими темпами споживали спиртне протягом 20 хвилин. Результати показали, що вино проникло в кровотік швидше (54 хвилини), ніж пиво (62 хвилини).

"Менш імовірно, що пиво призведе до виникнення незручних ситуацій", - підводить підсумок BBC Future.

У недавньому огляді досліджень, присвячених проблемам зайвої ваги, пов'язаного зі споживанням алкоголю стверджувалося, що ні вино, ні пиво не призводять до збільшення маси тіла у короткостроковій перспективі. Щоправда, жодне з досліджень не тривало довше 10 тижнів. Навіть невелике збільшення ваги, яке не було помічено дослідниками за цей термін, з роками може перетворитися в кілька зайвих кг. Ну, а оскільки пиво більш калорійний продукт, з ним набрати вагу простіше.

У питанні, який з напоїв тягне за собою більш суворе похмілля, переможців немає. Як пише BBC Future, посилаючись на статтю "The incidence and severity of the hangover morning after moderate alcohol intoxication", між вином і пивом не існує особливої різниці, коли мова йде про ранкові наслідки.

Нерідко можна почути про те, що вино може благотворно позначатися на здоров'ї. Воно знижує ризик серцево-судинних захворювань і діабету. З іншого боку, як стверджує сексолог Кат Ван Кірк, пиво може посприяти поліпшенню інтимного життя.

новини партнерів

28 січня, 2020 вівторок

27 січня, 2020 понеділок

28 січня, 2020 вівторок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати