Бий своїх. Російське видання розкритикувало дурість санкцій проти Туреччини

Російське видання Газета.RU написало критичну колонку щодо дурості російських санкцій проти Туреччини, які нашкодять тільки росіянам

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сайт видання.

"Окремо дивують темпи прийняття рішень - на всі розрахунки прем'єр відвів всього два дні. Так само стрімко ми вводили європейські антісанкціі - та так, що потім доводилося довго уточнювати і викидати з стоп-листа те, без чого Росія, як з'ясувалося, обійтися ніяк не може", - пише видання.

Автор колонки дивується, що уряд не встановив навіть перехідного періоду, в результаті чого" загинуло багато російських постачальників, всі свої гроші вклали в закупівлі, які загальмували на кордоні".

"Іншими словами, постраждав більше власний бізнес, ніж європейці".

Газета.RU зазначає, що ось знову, не рахуючись з колишнім досвідом, уряд робить ті самі дії, не звертаючи уваги на економічну складову.

"Свої пропозиції про те, як "покарати" Туреччину, висунув тепер і міністр науки Ліванов, і глава Мінкульту Мединський. Причому міністр культури самовіддано пообіцяв впоратися не за два дні, а за один. П'ятирічку достроково".

"Загалом, все йде по накатаній за післякримскі роки програмі. На будь-які виклики - економічні, політичні, військові, навіть не роблячи видимих ​​дипломатичних спроб розібратися і знайти якесь інше рішення конфлікту, ми відповідаємо "бомбардуваннями Воронежа": забороною нашим людям користуватися "ворожими" товарами і послугами та відпочивати під "ворожих" країнах", - іронічно зазначає автор колонки.

Також журналіст Газети.RU пише, що нещодавно, на тлі обміну європейськими санкціями і контрсанкціями, турецькі продукти називалися мало не головною заміною європейських продуктів, які потрапили під ембарго.

"Тепер і вони виявилися "шкідливими" і недружніми. Намагаючись покарати "чужих", ми змушуємо все більше страждати своїх", - уточнює автор.

Жителі Європи, яких ми покарали, переставши закуповувати в них продукти, весь останній рік не натішаться на ціни в продуктових магазинах, які, як зауважив Росстат, ростуть у сім разів повільніше, ніж у Росії.

Німці, які любили відпочинок в Туреччині нарівні з росіянами, тільки порадіють несподіваному подарунку під Новий рік, коли їх відпочинок (без російських туристів) помітно подешевшає і стане тільки ще більш комфортним.

"Психологія "витримаємо все" хороша, коли її добровільно поділяють громадяни. Логічно було б закликати росіян, які поділяють обурення відносно "удару в спину", патріотично відмовитися купувати турецькі товари і відпочивати на турецьких пляжах. Але коли рішення за громадян приймають чиновники, які давно бачать життя інакше (у них єдиних у країні доходи за минулий рік не впали, а зросли), то виникає побоювання: чи так безпомилково влада розрахувала, що народ витримає, а що вже немає", - підсумовує автор колонки.