Королівський "Реал" виключений із Кубка Іспанії через росіянина

Мадридський "Реал" виключений із розіграшу Кубка Іспанії в нинішньому сезоні після того, як випустив на поле росіянина Дениса Черишева

Черишев вийшов на поле в матчі 1\16 фіналу проти клубу "Кадіс". Росіянин відіграв перший тайм, забивши гол на третій хвилині, передає Еспресо.TV із посиланням на російську службу ВВС.

Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь "Реалу", і тільки після цього з'ясувалося, що Черишев не мав права виходити на поле.

У минулому сезоні Кубка Іспанії, виступаючи у складі "Вільярреала", він отримав три жовті картки і повинен був пропустити наступний кубковий матч, незалежно від того, у складі якої команди він грає.

У підсумку "Реал" був дискваліфікований і втратив право змагатися за кубок. У нинішньому сезоні подібний випадок також стався з клубом "Осасуна".

Він також був дискваліфікований після того, як випустив на поле грати футболіста, який на це не мав права.
"Реал" вже заявив про намір оскаржити рішення.