live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Директор Google розповіла, якими будуть телефони через 5 років

Апарна Чінапрагада, директор Google та глава Google Now, повідомила про зміни, які відбудуться у стосунках між телефоном та користувачем у найближчі п’ять років

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Fossbytes.

Апарна очолює розробку та розвиток технології Google Now, віртуального асистента компанії Google. Вона передбачає, що телефони будуть здатні виконувати значно складніші задачі й зможуть зробити нашу роботу більш ефективною. 

Сама Апарна розділяє процес розвитку телефонів у найближчі п’ять років на три частини, так звані "ключові зрушення".

По-перше, на її думку, люди стануть більш "мобільноорієнтовані" й використовуватимуть свій телефон значно частіше за комп’ютер. "Ми не хочемо зайвий раз користуватися комп’ютером для вирішення більш складних задач. Ми хочемо вирішувати більш складні задачі на нашому телефоні, тобто на ходу", - наголошує директор Google.

По-друге, раніше пошукові системи були дуже обмеженими. Тепер телефони стають все більш універсальними й здатними до всіх видів роботи. І така тенденція, передбачується, збережеться.

По-третє, зростає важливість цифрових асистентів, на кшталт Google Now, Siri й Cortana. Остання, до речі, як вважає генеральний директор Microsoft Сатья Наделла, в майбутньому зможе замінити нам веб-браузер. 

Як користувач, Апарна бажає бачити дві речі, що відбуватимуться у наступні п’ять років: аби завжди була змога знайти потрібну інформацію та щоб потрібна інформація сама знаходила тебе.

Вона зауважує, що телефонам для удосконалення потрібно більше різноманітних сенсорів. Проте, треба вирішити питання із низькою тривалістю життя батареї телефонів. Тому вона каже, що в Google не припиняють своєї роботи над розвитком технологій.

новини партнерів

15 грудня, 2019 неділя

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати