live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У нас є тільки один шлях - шлях єдності, - звернення Яценюка до Порошенка


фото: nfront.org.ua
Прем’єр-міністр України, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк на засіданні Національної ради реформ у вівторок, 8 грудня, заявив, що для української влади є тільки один шлях - шлях єдності

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу "Народного фронту".

"У нас є тільки один шлях - шлях єдності, шлях поступу вперед і шлях відповідальності перед нашою країною", - наголосив він.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до президента України Петра Порошенка, відзначивши його роль "як національного арбітра у проведенні переговорів і медіації з приводу нової фінансової і податкової політики країни".

"І я переконаний, що з таким підходом ми не просто знайдемо компроміс, а ми для країни запровадимо нову податкову реформу, ми для українського бізнесу запровадимо додаткові стимули створювати робочі місця і відповідно сплачувати податки. І що бюджет 2016 року буде збалансований, і ми зможемо забезпечити всі видатки, як на національну безпеку і оборону, так і соціальні видатки. І зможемо збалансувати його таким чином, що цей бюджет буде відповідати найвищим стандартам фінансової стабільності України", - сказав глава уряду.

Яценюк нагадав, що один з основних месседжів віце-президента США Джо Байдена, який виступив в українському парламенті, стосувався єдності.

"Ви як ніхто маєте найбільший політичний досвід в цій країні. І я хочу вас запевнити, Петро Олексійович, що у нас є тільки один шлях, і я перший прихильник і ваш союзник, - шлях єдності, шлях поступу вперед і шлях відповідальності перед нашою країною", - наголосив прем’єр-міністр України.

"Це країна, в якій ми народилися, в якій ми живемо, і за яку ми відповідаємо як обрані народом України політичні лідери", - додав глава уряду.

"Із нашою спільною політичною волею, з усією відповідальністю перед українським народом ми все пройдемо. Ми приймемо не тільки Податковий кодекс і бюджет. Ми зробимо нашу країну успішною. І наступний візит або президента Сполучених Штатів Америки, або будь-якого іншого лідера, які нас сьогодні підтримують, буде з наступним месседжем: "Їм це вдалося. Це вдалося президенту, це вдалося уряду і, в першу чергу, це вдалося народу України", - підкреслив Яценюк.

Щодо податкової реформи і бюджету, зазначив він, Міністерство фінансів розробило свій проект, профільний парламентський комітет має свій. Він висловив упевненість, що з огляду на позицію президента України, "у нас буде один-єдиний проект".

"Уряд готовий до повного компромісу з тією метою, щоби мати як ефективну податкову реформу, так і збалансований бюджет", - сказав прем’єр-міністр України.

Він повідомив, що уряд запропонував після низки консультацій з народними депутатами України "взяти базові й ключові речі, які необхідно запровадити в Податковому кодексі, розпочинаючи з питання прозорості відшкодування податку на додану вартість і закінчуючи демілітаризацією і ліквідацією податкової міліції".

"Це відповідальні політичні рішення. І ми цінуємо позицію народних депутатів та Комітету і готові далі продовжувати цей діалог", - додав він.

Яценюк підтримав пропозицію щодо запровадження нових ставок податків з 1 січня, а запровадження в цілому нової редакції Податкового кодексу - з 1 квітня.

Він закликав "до кінця поточного року продемонструвати, що ми таки здатні робити спільний успіх".

новини партнерів

23 січня, 2020 четвер

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати