"Король біатлону" здобув чергову нагороду Кубка світу

Славетний 42-річний норвежець Уле-Ейнар Бьорндален вчетверте у сезоні потрапив на п’єдестал пошани на етапі Кубка світу

Сьогодні у Словенії у гонці з масовим стартом Бьорндален припустився двох промахів, але на фініші зумів випередити німця Сімона Шемппа. Для визначення володаря нагороди довелося застосовувати фотофініш.

Ця нагорода стала для легендарного норвежця четвертою в сезоні. Також найтитулованіший біатлоніст в історії здобув перемогу в індивідуальній гонці та став третім у спринті в шведському Естерсунді, а в Поклюці фінішував третім на дистанції 10 км.

Перемогу на дистанції 15 км завдяки бездоганній стрільбі здобув француз Жан Гійом Беатрі. Срібного медаліста – норвежця Еміла Хегле Свендсена – він випередив лише на 0,3 сек.

Єдиний українець – Дмитро Підручний з трьома штрафними колами у пасиві посів 24 позицію.