live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Сімферополі вирішили таки відкласти перейменування вулиці Турецької

Так звана "влада" Криму вважає, що спочатку варто "розглянути ініціативу"

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на ТАСС.

"Віце-прем'єр" Криму Руслан Бальбек заявив, що перейменування вулиці Турецької в центрі Сімферополя на вулицю імені загиблого російського льотчика Пєшкова вимагає громадського обговорення, тому реалізація ініціативи відкладена. 

"Щоб підійти до цього рішення, ініціативу потрібно розглянути. Тому що є чітка позиція громадськості, була маса звернень від політичних об'єднань Криму, які закликали кримське керівництво й муніципальне утворення проявити мудрість і, якщо й перейменувати, то вже після цієї політичної кризи", – сказав він.

Раніше так званий "голова адміністрації" Сімферополя Геннадій Бахарев заявляв, що процедура перейменування вулиці Турецької не передбачає проведення громадських слухань. Однак, за словами Бальбека, таке рішення може бути ухвалене тільки після обговорення.

На початку грудня з ініціативою перейменувати Турецьку на вулицю імені Пєшкова виступила "Російська громада Криму". Адміністрація Сімферополя одразу ж підтримала ідею, але відповідне рішення поки не ухвалили.

Крім цього в Криму муніципальна влада заявила про припинення співпраці з турецькими містами-побратимами. Про необхідність такого кроку російський голова Криму Аксьонов заявив 8 грудня.

Деякі магазини з турецькими товарами в Криму були змушені закрити частину своїх вивісок, щоб уникнути згадки про Туреччину.

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати