live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україну прийшов бізнес-інкубатор, стартапам запропонують від $5 тис. до $3 млн

На українському ринку стартапів запрацював новий бізнес-інкубатор з ОАЕ під назвою FasterCapital

Про це пише Еспресо.TV з посиланням на ain.ua.

Через рік роботи на українському ринку він, можливо, стане працювати і як венчурний фонд.

Як інкубатор, FasterCapital обіцяє допомагати в оцінці ідеї, підготовки техніко-економічного обґрунтування, аналізі ринку, в розробці продукту, продажах і маркетингу, а також підтримувати фінансово доти, доки стартап не вийде на беззбитковість.

Інкубатор зацікавлений в IT-проектах, в першу чергу пов'язаних з розробкою ПЗ, інтернет-проектах, проектах з розробки різного роду телекомунікаційних і мобільних додатків, але можливі й інші варіанти, розповідає голова українського представництва Сергій Андрійчук.

На початку роботи на українському ринку FasterCapital не планує ставати лідируючим інвестором в проектах, але готовий вкладати в стартапи в рівних частках або з засновниками, або з іншим фондом або інкубатором, тобто при базовому підході 50х50%.

"У проекти, розвиток яких знаходиться на рівні ідеї, FasterCapital готовий інвестувати від $5 тис. до $500 тис. залежно від проекту. Для проектів, які вже мають стабільний продукт і, можливо, першу виручку, FasterCapital готовий запропонувати від $300 тис. до $3 млн", - розповідає Андрійчук.

FasterCapital замислювався як новий тип інкубатора. Його заснували в 2010 році - творці проекту вирішили, що по всьому світу в роботі бізнес-інкубаторів є недоліки, що в свою чергу впливає на успіх проектів-учасників. Приміром, багато проектів не приваблюють достатньо фінансування в потрібний час, що призводить до провалу.

 

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати