live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Посол України президенту Австрії: Росії вірити не можна

Посол України в Австрії нагадав президенту країни Гайнцу Фішеру, що словам РФ та договорам з нею довіряти не можна

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на його сторінку у Facebook.

"Пан президент посилається на договори з "Росією" від 1943 та 1955 років, які лежать в основі дружніх відносин двох країн. У нас, українців, теж були такі договори – зокрема, в 1994 та 1997 роках. В 1994-му Росія пообіцяла опікуватися забезпеченням нашого суверенітету в обмін на нашу ядерну зброю. В 1997-му вона урочисто пообіцяла поважати український кордон. А в 2014-му розтоптала всі договори", - наголосив він.

"Це я до чого… Коли ви говорите з Росією та про Росію, ви говорите з країною, яка нехтує міжнародним правом, яка веде кровопролитні війни проти сусідів (України, Грузії…), яка бачить Захід загалом та ЄС зокрема, як декадентську, приречену на занепад силу. У мене (до речі, давнього друга Росії!) дуже великі сумніви, чи можна вважати таке партнерство перспективним", - відзначив Щерба.

Водночас, за його словами, він розуміє мотивації інтерв'ю президента Австрії російським ЗМІ.

"Мотивації інтерв’ю – очевидні та зрозумілі. Австрія втрачає робочі місця внаслідок санкцій та готова допомагати у вирішенні конфлікту в якості посередника. Як країна, що платить за цю війну ціну не лише втраченими робочими місцями, але й втраченими людськими життями, ми розуміємо дискомфорт Австрії. Водночас маємо право розраховувати, що і Австрія розумітиме та братиме до серця біль України", - зауважив він.

 

Мій короткий коментар до інтерв'ю Президента Фішера російському інформагенству ТАСС. Чекаємо повного тексту інтерв'ю. Пе...

Опубликовано Alexander Scherba 24 декабря 2015 г.
  • Раніше повідомлялося, що президент Австрії Хайнц Фішер хотів би, щоб з Росії зняли санкції, але попереджає, що проти політики Євросоюзу в цьому питанні його країна не піде.

новини партнерів

15 грудня, 2019 неділя

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати