live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Бельгійський стартап може передбачити прибутковість фільму за кіносценарієм

Розроблено технологію ScriptBook, що обраховує дохідність фільму, спираючись на його сценарій. Алгоритм, який допомагає передбачити, скільки грошей збере стрічка, засновано на аналізі двох тисяч сценаріїв, що були екранізовані

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на СNBC.

Ініціатор проекту Надіра Азермай відмічає, що з часом кількість сценаріїв, що братимуться програмою до уваги в оцінці інших скриптів, зростатиме.

Під час аналізу враховуються такі показники, як кількість реплік у сценарії, структура історії та її ключові елементи, лінія головного героя тощо.

За словами творців технології, близько 87% фільмів виявляються провальними під час їх перенесення на екрани. Азермай наголошує, що навіть коли експерт зі сценарної майстерності проаналізував кілька десятків сценаріїв – йому буде важко зробити об’єктивний висновок. А така технологія орудує кількома тисячами скриптів і може зробити не такі суб’єктивні висновки. 

ScriptBook була заснована у Бельгії рік тому. За цей час вона налагодила співпрацю з чотирма голлівудськими мейджорами і заробила близько $1,1 млн.

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати