live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна призупинила обмеження на білоруські товари

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила призупинити до 1 травня 2016 рішення про введення Україною спеціального мита в 39,2% по імпорту в країну ряду товарів походженням з Білорусі

Про це повідомляється в офіційному оголошенні в газеті " Урядовий кур'єр ", передає "Інтерфакс-Україна".

"Комісія розглянула подані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України матеріали про результати проведення консультацій з компетентними органами Республіки Білорусь, метою яких було врегулювання спірної ситуації, а також позицію суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності кондитерської та пивоварної галузей, які були ініціаторами проведення розслідування", - йдеться в поясненні рішення.

  • Комісія 13 листопада 2015 вирішила ввести з 20 січня 2016 адекватні заходи у вигляді 39,2% спецмита у відповідь на дискримінаційні та недружні дії з боку Білорусі проти українських підприємств кондитерської і пивоварної галузей.
  • Ввести спецмито планувалося на молочні продукти, оселедець, ікру риб (крім осетрових), кондитерські вироби і шоколад, пиво, горілку, харчову сіль, а також косметичні препарати та миючі засоби, бутлі, пляшки і фляги (до 2 л) з пластмаси, шини і покришки, паперові серветки, лляні та бавовняні тканини, кухонну секційні меблі, лампи розжарювання.
  • Крім того її дію передбачалося поширити на морозильні камери і холодильники, трактора для сільськогосподарських робіт, колеса і ходові частини.
  • Перед цим Білорусь з 27 серпня 2015 ввела обов'язкову державну санітарно-гігієнічну експертизу української продукції, що паралізувало її експорт.
  • Україна в 2014 році була готова ввести 60,05% -е мито на білоруське пиво, гумові шини і ряд комплектуючих для холодильного обладнання. Причиною такого кроку стало введення 16 травня 2014 Радою міністрів Республіки Білорусь ліцензування пива, окремих видів макаронних, а також кондитерських виробів і сировини для їх виробництва з-за меж території Митного союзу.
  • Пізніше Україна призупинила санкції щодо білоруських товарів у відповідь на зняття обмежень доступу українських товарів до Білорусі.

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати