"Шахтар" переміг "Андерлехт" та вийшов у чвертьфінал Ліги Європи

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" переміг у Брюсселі бельгійський "Андерлехт" та вийшов до наступного раунду

У четвер у Брюсселі "Шахтар" провів повторний матч проти "Андерлехта", перед яким донеччани мали в активні домашню перемогу над бельгійцями з рахунком 3:1.

В гостях команда Мірчі Луческу знову виграла - 1:0 - та вийшла до чвертьфіналу. Переможний гол у компенсований арбітром час забив Едуардо.

Донеччани та їх суперники догравали матч вдесятьох. На 84-й хвилині за повторне попередження був вилучений захисник "Шахтаря" Олександр Кучер. А на 86-й хвилині за грубий фол проти Факундо Ферерйри червону картку отримав Серінь Мбоджі.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи відбудеться 18 березня у Ньоні.

"Андерлехт" (Бельгія) - "Шахтар" (Україна) 0:1

Гол: Едуардо, 90+3.

"Андерлехт": Прото, Окака Чука, Езекіль (Тілеманс, 71), Ашампонг, Дефур, Нейтінк (Сілла, 78), Прат, Баджі (Хасан, 71), Нахар, Мбоджі, Дешахт.

"Шахтар": П'ятов, Коваленко (Ордець, 88), Ракицький, Срна, Ісмаїлі, Тайсон (Дентінью, 83), Феррейра, Малишев, Марлос (Едуардо, 90 + 1), Степаненко, Кучер.

Попередження: Нейтінк 12, Дефур 21, Дешахт 46, Езекіль 66 - Марлос 14, Кучер, 36, Степаненко 81.

Вилучення: Мбоджі, 86 - Кучер, 84

Перший матч – 1:3.