live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Віце-прем'єр із питань євроінтеграції розповіла про свої перші кроки на новій посаді

Віце-прем'єр із питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе обіцяє усунути бар'єри на шляху допомоги від Європейського Союзу, необхідної для реформ в Україні

Про це передає Еспресо.TV з посиланням на "ДТ".

"Основний пріоритет для мене - зробити угоду про асоціацію реальною. Щоб вона почала працювати на реформування України. Крім того, необхідно усунути бар'єри на шляху допомоги, яку нам готові надати як Єврокомісія, так і держави-члени, зрозуміти, що нам перешкоджає прийняти її й абсорбувати", - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Також вона вбачає доцільним сприяти регіонам, українським виробникам у їх виході на ринки ЄС.

Климпуш-Цинцадзе наголосила, що віце-прем'єр із питань євроінтеграції - задумка дуже давня, у тому чи іншому форматі вона функціонувала у попередніх урядах, але в кабінеті Арсенія Яценюка його не було, тому для неї одне із головних завдань - побудова офісу. 

"Тому першочерговим завданням для себе бачу побудову офісу (бюро), тобто інституційної підтримки для роботи віце-прем'єра з європейської та євроатлантичної інтеграції, аби була можливість виконувати конкретні завдання, які перед собою ставлю", - пояснила віце-прем`єр.

Таким чином, перші кроки Климпуш-Цинцадзе будуть організаційними.

"Розумію: часу на створення всього цього зовсім мало, але це та посада, яка потребує саме організаційних кроків на самому початку роботи, щоби потім уже ефективно робити кроки по суті", - додала вона.

  • 14 квітня новообраний Кабінет міністрів провів перше засідання і визначив свої першочергові завдання.

 

Все по темі

новини партнерів

26 січня, 2020 неділя

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати