"Дніпро" виграв у "Зорі" у півфіналі Кубку України

У першому півфінальному матчі Кубку України "Дніпро" на своєму полі здолав "Зорю" – 1:0

Перемогу господарям поля приніс гол Романа Зозулі на 17-й хвилині. "Зоря" отримала шанс зрівняти рахунок на 43-й хвилині, але Микита Каменюка з одинадцятиметрового пробив вище воріт. Наприкінці матчу луганчани залишилися у меншості, після того, як з поля за повторне попередження на 73-й хвилині було вилучено Желько Любеновича.

"Дніпро" – "Зоря" 1:0

Гол: Зозуля, 17.

"Дніпро": Лаштувка - Андерсон Піко, Чигринський, Гуйє, Федецький - Руїс (Гама, 65), Шахов, Ротань, Лучкевич (Безус, 72) - Матеус, Зозуля.

"Зоря": Шевченко - Каменюка, Форстер, Сиваков, Сухоцький - Чайковський (Танковскій, 46), Гордієнко - Тотовіцкій, Ліпартія (Любенович, 61), Караваєв - Будковський (Безбородько, 77).

Попередження: Зозуля, Чигринський - Сухоцький, Форстер, Любенович.

На 43-й хвилині Каменюка ("Зоря) не реалізував пенальті (вище воріт).

На 73-й хвилині за повторне попередження вилучений Любенович ("Зоря").