Українці здобули "золото" і два "срібла" на ЧЄ з водних видів

Ілля Кваша став чемпіоном Європи у стрибках з метрового трампліна

Вигравши кваліфікацію, у фіналі Кваша набрав 439,70 бала, повідомляє Еспресо.TV.

Його колега по збірній Олег Колодій фінішував четвертим - 390,65. "Срібло" дісталося італійцю Джованні Точчі – 414,30, а "бронза" - австрійцю Константіну Блаху – 401,55.

У синхронних стрибках з 10-метрової вишки Ганна Красношлик та Влада Таценко стали віце-чемпіонками - 278,01. Поступилися вони зовсім небагато німкеням Марії Курьо/Мі Фан - 279,75. Третіми стали угорські спортсменки Гьонгівер Кормош/Софія Райзингер - 274,74.

Срібну медаль здобула і представниця синхронного плавання. Анна Волошина в довільній програмі соло отримала від суддів 93,4 бала, поступившись, як і зазвичай, суперниці з Росії. Наталія Іщенко виграла - 96,4, третьою стала італійка Лінда Черутті – 90,4333.

Як уже повідомлялося, на чемпіонаті Європи з водних видів українці вже мали 2 "срібла".