"Реал" одинадцятий раз став володарем Кубка Ліги чемпіонів

У Мілані відбувся фінал Ліги чемпіонів між іспанським "Реалом" та мадридським "Атлетико"

"Матрацники" вже на 15 хвилині поступалися "королівському" клубу з рахунком 1:0. Однак на 79 хвилині зусиллями Карраско, який вийшов на заміну, "Атлетіко" зрівняв шанси на перемогу. Нічийний рахунок залишився до кінця матчу.

У додатковий час команди не виявили сильнішого, тож гра перейшла у серію післяматчевих пенальті. Крапку в поєдинку поставив португалець Кріштіану Роналду, який реалізував свій пенальті після невдалого удару Хуанфрану.

У підсумку - 5:3. "Реал" 11 раз став володарем найпрестижнішого клубного титулу Європи.

"Реал" - "Атлетіко" 1-1 (по пенальті 5-3)
Гол: Рамос, 15 - Карраско, 79
Реал: Навас, Пепе, Рамос, Роналду, Кроос, Бензема (Васкес, 76), Бейл, Марсело, Каземіро, Карвахаль (Данило, 51), Модріч
Атлетіко: Облак, Годін, Луїс (Лукас, 108), Коке (Парти, 116), Грізманн, Торрес, Фернандес (Карраско, 46), Габі, Савич, Сауль, Хуанфран