Євро-2016. Франція видерла перемогу у Румунії у матчі-відкритті турніру

У стартовому матчі чемпіонату Європи збірна Франції наприкінці матчу дотисла Румунію та перемогла з рахунком 2:1

У першому матчі Євро-2016 у групі A на "Стад де Франс" у Сен-Дені господар турніру – збірна Франції - зустрічалася з Румунією.

Команда Дідьє Дешама непереконливо провела перший тайм, проте зуміла додати після перерви та відкрила рахунок на 57-й хвилині – після помилки на виході румунського голкіпера Чіпріана Татарушану головою забив Олівьє Жиру.

Румунія відігралася вже на 66-й хвилині, коли захисник французів Патріс Евра порушив правила у власному штрафному майданчику проти Нікулае Станчу, за що угорський арбітр Віктор Кошшої призначив пенальті, який реалізував Богдан Станку.

Франція вирвала перемогу на 89-й хвилині, завдяки блискучому удару з-за меж штрафного майданчика у дев'ятку у виконанні Дімітрі Пайє.

Франція – Румунія 2:1

Голи: Жиру, 57, Пайє, 89 – Станку, 66 (пен.)

Франція: Льоріс, Косельні, Санья, Погба (Марсіаль 77), Матюїді, Жиру, Пайє (Сіссоко 90+1), Грізманн (Коман 67), Канте, Рамі, Евра.

Румунія: Тетерушану, Сепунару, Грігоре, Попа (Торже 82), Станку, Андоне (Алібек 61), Станчу (Кіпчу 72), Пінтілій, Кірікеш, Гобан, Рац.

Попередження: Жиру 69 - Кірікеш 32, Рац 45.