live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кольченку у в’язниці нав’язують російське громадянство

Громадянина України Олександра Кольченко, який знаходиться у виправній колонії в Челябінську, примушують прийняти російське громадянство

Про це повідомили в п'ятницю 24 червня члени громадської спостережної комісії Микола і Тетяна Щур, які відвідали Кольченко в колонії, передають "Крим.Реалії".

"На вигляд Саша спокійний, не смиканий. Відчуває себе нормально, трохи погладшав і виглядає краще ніж місяць тому. Багато читає - Швейка, "Дон Кіхота". До нього не пускають консула України, мотивуючи це тим, що він громадянин Росії, хоча в документах у нього є тільки паспорт України. Він у конфлікти з начальством не вступає, спокійно всім каже, що буде підписувати всі документи тільки після обговорення з адвокатом", - розповіла Тетяна Щур.

"Нещодавно йому принесли російський паспорт, в ньому ж має стояти підпис, і йому пропонували розписатися в його отриманні, але Саша, звичайно, відмовився. Тоді йому запропонували написати відмову від громадянства (російського), але він теж відмовився - адже це має на увазі, що російське громадянство він визнає, хоча і відмовляється", - додав Микола Щур.

За словами правозахисників, адвокат Кольченко Світлана Сидоркіна збирається відвідати свого підзахисного наступного тижня.

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати