Євро-2016: Португалія у чвертьфіналі перемогла по пенальті Польщу

У першому чвертьфіналі Євро-2016 збірна Португалії в серії післяматчевих пенальті перемогла Польщу

Євро-2016. 1/4 фіналу

Польща – Португалія 3:5 по пен. (1:1)

Голи: Левандовскі, 2 – Ренату Саншеш, 33.

Польща: Фабіанскі, Паздан, Піщек, Глік, Єнджейчик, Блащіковскі, Мачінскі (Йодловец, 98), Крихов'як, Гросіцкі (Капустка, 82), Левандовскі, Мілік.

Португалія: Руй Патрісіу, Фонте, Седрік Соареш, Пепе, Елізеу, Ренату Саншеш, Вільям Карвалью (Данілу, 96), Адрієн Сілва (Моутінью, 73), Жоау Маріу (Куарежма, 80), Кріштіану Роналду, Нані.

Попередження: Єджейчик, 42; Глік, 66; Капустка,89 – Адріан Сілва, 70; Вільям Карвалью, 90+2.

Збірна Польщі відкрила рахунок на 2-й хвилині, коли після передачі Каміла Гросіцкі з лівого флангу точного удару завдав Роберт Левандовскі.

Португалія відігралася на 33-й хвилині, коли після пасу Нані змістившись в центр відмінно пробив 18-річний Ренату Саншеш.

Португальці у другому таймі виглядали переконливіше, але їхній лідер Кріштіану Роналду змарнував кілька гарних нагод забити і не зміг принести своїй команді перемогу у основний час.

В серії післяматчевих пенальті зрахунком 5:3 перемогла Португалія. Переграти Руя Патрісіу з позначки не зміг Якуб Блащіковскі.