live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко створив Комісію з координації євроатлантичної інтеграції України


фото: Адміністрація президента
Президент України Петро Порошенко створив Комісію з питань координації євроатлантичної інтеграції України як допоміжний орган при главі держави

Відповідний указ №296/2016 "Питання координації євроатлантичної інтеграції" був підписаний 8 липня, повідомляє прес-служба адміністрації президента.

Згідно з інформацією, очолила комісію віце-прем'єр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Зазначається, що комісія створена з метою забезпечення координації заходів щодо інтеграції України в євроатлантичний простір, підвищення ефективності виконання пріоритетних завдань щодо досягнення критеріїв, необхідних для членства в НАТО, зокрема у рамках річних національних програм співробітництва Україна - НАТО.

Основними завданнями Комісії є проведення моніторингу, аналіз та оцінка стану діяльності, пов'язаної з виконанням завдань у сфері євроатлантичної інтеграції України та співробітництва з НАТО.

Комісія також буде готувати і вносити президенту пропозиції щодо розвитку співробітництва між Україною та Альянсом, визначати шляхи і способи вирішення проблемних питань у сфері євроатлантичної інтеграції України, підвищувати ефективність діяльності центральних органів виконавчої влади, інших державних органів з виконання завдань у зазначеній сфері, удосконалювати нормативно-правову базу з питань співробітництва між Україною та НАТО.

  • Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко відбув у Варшаву, де відбувається черговий саміт НАТО.

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати