"Динамо" перемогло "Шахтар" у Суперкубку України

Київське "Динамо" перемогло донецький "Шахтар у матчі за Суперкубок України

У суботу в Одесі відбувся матч за Суперкубок України, в якому київське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар". Доля матчу вирішилася в серії пенальті - 4:3 (1:1), повідомляє УНІАН.

Рахунок був відкритий на початку другого тайму, коли Фред пробив під гострим кутом, перебуваючи недалеко від лицьової лінії. М'яч влетів точно в кут, а воротар киян Олександр Шовковський не зміг виручити своїх партнерів.

До гольового моменту, в першому таймі і відразу після перерви, гірники мали перевагу і неодноразово могли відкрити рахунок. А після голу донеччани відійшли в оборону і кияни перехопили ініціативу.

Динамівці зуміли зрівняти рахунок на 80-й хвилині, коли точний удар вдався Домагою Віді. У час, що залишився, команди не змогли вразити ворота один одного і доля гри вирішилася в серії пенальті. Вирішальний удар "гірників" Шовковський відбив, зайвий раз підтвердивши свій високий клас у відбитті 11-метрових.