"Волинь" не втримала перемогу над "Олімпіком"

Луцька "Волинь" не змогла втримати перемогу над донецьким "Олімпіком", у результаті матч закінчився нічиєю 2:2

Про це повідомляє "24 футбол".

Незважаючи на те, що підопічні Віталія Кварцяного вели з рахунком 2:1, на останніх хвилинах ворота "Волині" таки вдалося забити.

Обидві команди невдало розпочали сезон, зазнавши поразок.  Тому у звітному матчі суперники намагалися реабілітуватися за ці результати та здобути необхідні три очки.

Першими забили волиняни вже на 19 хвилині. М`яч у ворота донетчан забив Хомченко.

У другому таймі "Волинь" подвоїла перевагу зусиллями Мемешева та Герасимюка. Після цього донецька команда почала посилено атакувати і на 72 хвилині забила гол.

Підопічні Віталія Кварцяного вже готувалися відсвяткувати першу перемогу в офіційних матчах у новому сезоні, але "Олімпік" змінив їхні плани. Після вкидання з ауту рахунок зрівняв капітан гостей Петров.Таким чином команди отримують по одному очку у другому турі УПЛ.