Україна зіграла внічию з Ісландією на старті відбору чемпіонату світу

Збірна України звела унічию стартову гру відбору ЧС-2018 проти Ісландії, яка стала дебютною на посаді головного тренера для Андрія Шевченка

Україна – Ісландія 1:1

Голи: Ярмоленко, 41 – Фіннбогасон, 5.

Україна: П'ятов — Бутко, Ракицький, Кучер, Соболь — Сидорчук (Зозуля, 63), Степаненко — Ярмоленко, Коваленко, Зінченко (Шахов, 90), Коноплянка.

Ісландія: Халльдурссон — Севарссон, Арнасон, Р. Сігурдссон, Скуласон (Магнуссон, 42) — Гудмундссон (Халльфредссон, 84), Гуннарссон, Г. Сігурдссон, Бьярнасон (Траустасон, 75) — Фіннбогассон, Бодварссон.

Попередження: Кучер — Гуннарссон, Фіннбогасон.

На 83-й хвилині Коноплянка не реалізував пенальті (штанга).

Збірна України розпочала кваліфікацію чемпіонату світу домашнім матчем проти Ісландії, який став дебютним для Андрія Шевченка на посаді головного тренера нашої команди. Через покарання ФІФА українці були вимушені проводити цю гру за порожніх трибун НСК "Олімпійський" у Києві.

Наша команда пропустила вже на 5-й хвилині, коли після рикошету від Олександра Кучера точного удару завдав Альфред Фіннбогасон. Українці відігралися на 41-й хвилині – Ярослав Ракицький дальнім ударом примусив голкіпера відбити м'яч перед собою, а Андрій Ярмоленко першим встигнув на добивання.

Збірна України могла вирвати перемогу на 83-й хвилині, коли пенальті заробив Богдан Бутко. Але Євген Коноплянка з одинадцятиметрової позначки влучив у штангу. Матч завершився унічию 1:1.