live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Відомий блогер Сергій Іванов очолив портал Eспресо.TV

Сайт Eспресо отримав нового головного редактора — відомого українського журналіста і блогера Сергія Іванова

Вже найближчим часом портал суттєво зміниться, як концептуально, так і зовні. Нові рубрики, дизайн, нові автори — усе це побачать та відчують користувачі Eспресо.TV.

“Я прийняв пропозицію керівництва ЕСПРЕСО — і очолив сайт. Планую провести ґрунтовні зміни. Портал Eспресо стане окремим інтернет-медіа, який буде тісно співпрацювати з телеканалом, а не просто ретранслювати новини. Сайт буде більш насиченим з погляду ексклюзиву та мультимедійності. Можу сказати, що на сайті з'являться лонгріди, інтерв'ю, авторські розслідувальні матеріали. Важливо те, що я знайшов порозуміння з керівництвом. Мені гарантували творчу свободу, що вкрай важливо”, - каже Сергій Іванов.

Головред сайту планує привести нових авторів. Це будуть, як відомі в українському медіа просторі люди, яких поважають і знають, так і нові імена. Задача максимум — охопити аудиторію всієї країни.

"Ми будемо сповідувати принципи та стандарти ЗМІ цивілізованих країн. Так, контент стане більш “злим”, але не з емоційної, а з семантичної точку зору”, - підкреслив Іванов.

Сергій Іванов — переселенець з Луганська, відомий блогер і журналіст. Писав для “Української правди”, Цензор.НЕТ, “Фокусу”, для журналу “Публичные люди” та багатьох інших відомих ЗМІ.

Тепер свій досвід Сергій спрямує на розвиток порталу Eспресо.TV. 

новини партнерів

10 грудня, 2019 вівторок

9 грудня, 2019 понеділок

10 грудня, 2019 вівторок

9 грудня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати