live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Відомий блогер Сергій Іванов очолив портал Eспресо.TV

Сайт Eспресо отримав нового головного редактора — відомого українського журналіста і блогера Сергія Іванова

Вже найближчим часом портал суттєво зміниться, як концептуально, так і зовні. Нові рубрики, дизайн, нові автори — усе це побачать та відчують користувачі Eспресо.TV.

“Я прийняв пропозицію керівництва ЕСПРЕСО — і очолив сайт. Планую провести ґрунтовні зміни. Портал Eспресо стане окремим інтернет-медіа, який буде тісно співпрацювати з телеканалом, а не просто ретранслювати новини. Сайт буде більш насиченим з погляду ексклюзиву та мультимедійності. Можу сказати, що на сайті з'являться лонгріди, інтерв'ю, авторські розслідувальні матеріали. Важливо те, що я знайшов порозуміння з керівництвом. Мені гарантували творчу свободу, що вкрай важливо”, - каже Сергій Іванов.

Головред сайту планує привести нових авторів. Це будуть, як відомі в українському медіа просторі люди, яких поважають і знають, так і нові імена. Задача максимум — охопити аудиторію всієї країни.

"Ми будемо сповідувати принципи та стандарти ЗМІ цивілізованих країн. Так, контент стане більш “злим”, але не з емоційної, а з семантичної точку зору”, - підкреслив Іванов.

Сергій Іванов — переселенець з Луганська, відомий блогер і журналіст. Писав для “Української правди”, Цензор.НЕТ, “Фокусу”, для журналу “Публичные люди” та багатьох інших відомих ЗМІ.

Тепер свій досвід Сергій спрямує на розвиток порталу Eспресо.TV. 

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати