live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міністр оборони часів Януковича не з`явився на допит до ГПУ


фото: tut.by
Колишній міністр оборони України Михайло Єжель не прийшов на допит до Генпрокуратури

Про це повідомляють у Генпрокуратурі.

У зв'язку з неявкою на допит Головна військова прокуратура здійснює спеціальне досудове розслідування стосовно Єжеля.

Зазначимо, 22 серпня 2016 року слідчим суддею Печерського районного суду міста Києва задоволено клопотання Головної військової прокуратури про дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього міністра оборони України Єжеля у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Відповідно до вимог ст. ст. 133, 135, 137, 297-5 Кримінального процесуального кодексу України підозрюваного Єжеля викликано на 10:00 5 вересня 2016 року до Головної військової прокуратури для допиту та проведення з ним інших необхідних процесуальних дій у кримінальному провадженні.

У визначений час Єжель до Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури для проведення необхідних процесуальних дій не з’явився.

В електронному повідомлені від Єжеля, яке надійшло до слідчого Головної військової прокуратури, він заявив, що з’являтися до слідчого не буде, оскільки, на його думку, це є недоцільним.

Враховуючи позицію підозрюваного, орган досудового розслідування має всі законні підстави для подальшого здійснення спеціального досудового розслідування за відсутності підозрюваного, із врученням необхідних процесуальних документів його захиснику.

новини партнерів

10 грудня, 2019 вівторок

10 грудня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати