Українці здобули вже 81 медаль на Паралімпіаді в Ріо

Україна залишається на третій позиції в загальному медальному заліку Паралімпійських ігор в Ріо

Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет.

В 7 день Паралімпіади 56 спортсменів України взяли участь у 10-ти видах спорту та вибороли 4 золотих, 2 срібні та 3 бронзові нагороди.

"Золото" здобули: Естафета 4х100 м у плаванні вільним стилем (Комаров Олександр, Крипак Максим, Гриненко Богдан та Дубров Денис, 3:48.11РR), Анна Стеценко (плавання на 50м вільним стилем, 27.34WR), Сергій Кліпперт (плавання на 100 м на спині, 59.77), Єгор Дементьєв ( індивідуальна велогонка з роздільним стартом, 36:53.23).

Срібні нагороди вибороли: Марія Лафіна (плавання на 50м на спині, 1:01.92), Ярина Матло (плавання на 100 м на спині, 1:11.97).

Третє місце посіли: Зоя Овсій (метання диску, 12.17), Олександр Мащенко (плавання на 100м батерфляєм, 1.03.38), Олексій Денисюк (кульова стрільба Р4 (довільний пістолет 50 м 60 пострілів, змішаний, 160.8).

Підсумок українського дня: 31 золотих, 23 срібні та 27 бронзових - 81 медаль.

Українцям не вистачає всього 4 медалей до підсумкового результату збірної на Паралімпіаді в Лондоні.

Збірна України на третьому місці по "золоту" і по загальній кількості нагород.

Китай (75 золотих, 58 срібних та 39 бронзових медалей) та команда Британії (43 золотих, 24 срібних та 28 бронзових нагород) займають перше та друге місце відповідно. Команда США - на четвертому місці (26 золотих, 30 срібних та 24 бронзових).