live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені порівняли з тортурами необхідність вставати на роботу до 9 ранку


фото: 1001.ru
Необхідність щодня вставати на роботу до 9 ранку є найпоширенішою формою катування в сучасному суспільстві

Про це йдеться в дослідженні професора Оксфордського університету Пола Келлі, передає видання Plaid Zebra.

За його словами, такий розклад абсолютно не відповідає біологічним циклам людського організму, що визначає рівень енергії і активності мозку, а також вироблення гормонів.

"Ми не можемо змінити добові ритми і привчити організм вставати в певний час, оскільки наша печінка і серце функціонують за іншим розкладом, а ми просимо їх змістити його на дві-три години. Тому наше суспільство масово страждає від недосипання ", - переконаний вчений.

Відзначається, що сучасний восьмигодинний робочий день був прийнятий в Британії в кінці 18-го століття з метою домогтися цілодобової роботи заводів і фабрик. Очевидно, що тоді промисловці мало дбали про біологічні годинники своїх співробітників.

Келлі і його колеги з Інституту сну і добових біоритмів відзначають, що за минулі століття ситуація в економіці радикально змінилася, і тому вони пропонують перенести початок робочого дня на 10 ранку.

Його теорія пройшла перевірку в одній зі шкіл Великої Британії, де початок занять було перенесено з 8:30 ранку на 10:00. В результаті середні оцінки учнів виросли на 19%.

Крім підвищення продуктивності персоналу, такий захід допоможе компаніям добитися значної економії. За словами вченого, фізичний і емоційний стрес, викликаний порушенням сну, сприяє розвитку хронічних захворювань і веде до того, що співробітники частіше хворіють і пропускають роботу.

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати